Mořská sůl s vínem a chilli

Praktický mlýnek s mořskou solí s vínem a chilli.

Hmotnost mlýnku: 280g (včetně náplně 120g)

392 Kč / ks 350 Kč bez DPH 392 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem
Mořská sůl s vínem a chilli

Detailní popis produktu

Praktický mlýnek, který by neměl chybět v žádné kuchyni. Tato směs přináší do vašich jídel rovnováhu slané, kořeněné a pikantní chuti, která dodává jídlu zajímavý a osvěžující prvek. Při použití této směsi je vždy vhodné začít s malým množstvím a postupně přidávat podle své chuti, abyste dosáhli požadovaného efektu.
Mořská sůl je získávána vypařováním mořské vody a má hrubší zrno než běžná stolní sůl. Je známá svým bohatým minerálním obsahem a přináší do jídel jemnou slanou chuť.
Červené víno (rulandské modré), které je použito v této směsi, přidává do chuťového profilu vyjímečnost a krásně růžovou barvu.
Chipotle je sušená a uzená paprika jalapeño. Má intenzivní a kořeněnou chuť s mírnou pálivostí. Přidává do směsi pikantní složku a výrazné aroma, které se skvěle hodí k různým druhům jídel.
Kombinace těchto tří složek vytváří unikátní směs, kterou můžete použít při přípravě různých pokrmů. Mořská sůl víno a chipotle se často používá jako dochucovadlo pro maso, ryby, zeleninu nebo třeba na dochucení omáček a marinád. Perfektní pomocník na grilování!

Hmotnost mlýnku: 280g (včetně náplně 120g)